Daily Forecast

26 February 2021

Pjesërisht i vranët dhe me diellMesatare
[ 5 m/s - 9.9 m/s ]

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Në mëngjes vende-vende parashihet të ketë mjegull dhe ngrica të dobëta. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius. Do të fryjë erë drejtimesh të ndryshme e lehtë deri mesatare.